Markus napisał(a):

Gogól w obu meczach, w których dostał te parę minut zagrał kompromitująco słabo. Nie umie dobrze podawać, nie ma techniki użytkowej, fatalnie reaguje w destrukcji, brakuje mu obycia i oczywiście doświadczenia.
Królewski go chwalił, więc były nadzieje, że może to faktycznie jest jakiś talent, który CZYMŚ będzie się wyróżniał, obojętnie czym. Ale on kompletnie nic nie ma na ten moment, poza liczeniem na protekcję prezesa i głupotę Sobolewskiego.
Na to drugie jak widać liczyć oczywiście zawsze można.
|
Jajko chciało być mądrzejsze od kury, czyli nasi wyłapywacze talentów myśleli (kolejny raz), że odrzut z Amiki oszlifują i wprowadzą na salony ligowe.
Co za głupota. Ci z Pyrlandii raczej się nie mylą i mają dobry przesiew. Może tylko raz (Kurminowski) mieli lekką "obsuwę", ale nie do końca, bo choć nie okazał się słabiakiem, to raczej zostanie tylko średniakiem.
Tak więc nasi skauci, niech się wreszcie mocno stukną w łeb
