Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92606
Stary 08.08.2023, 08:49
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pytanie.

Tachi odszedł, bo sam chciał i nie widział się w Wiśle. Czy też Kiko uznał ze jest niepotrzebny i go pożegnał? Zna ktoś szczegóły?
Poszly plotki że jego żona bardzo chciała wrócić do Hiszpanii. I raczej to inicjatywa zawodnika i jego otoczenia niż klubu. Zresztą nowy klub znalazł błyskawicznie, a w Wiśle do końca na niego stawiano. To wiele mówi.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Gogól w obu meczach, w których dostał te parę minut zagrał kompromitująco słabo. Nie umie dobrze podawać, nie ma techniki użytkowej, fatalnie reaguje w destrukcji, brakuje mu obycia i oczywiście doświadczenia. .
Za ten jego powrót w 100 minucie za zawodnikami Stali to bym go na 5 spotkań do rezerw wysłał. Nie robiłem sobie nadziei z jego przyjściem, ale nie myślałem że będzie aż tak źle. Szczególnie w kwestii zaangażowania.

Wejście Sapały pokazało kto jest piłkarzem a kto tylko na razie udaje że nim może być. Dobrze żeby w końcu przestał łapac kontuzje.

Dobrze również że Krzyżanowski zaczął wchodzić bo przynajmniej jest jakaś opcja na młodzieżowca.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.08.2023 o godz. 08:53.
Odpowiedz cytując