Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.08.2023, 08:46
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A czy różniło się czymś od poprzednich poza tym,że nie padły bramki?Tylko pisz poważnie bez tej twojej kąśliwej ironii i sprowadzania rozmowy do absurdu.
Zawsze znajdziesz roznice (i na plus i na minus), ale co ja ci będę cały mecz opisywał.. zresztą to nie sprawi żebyśmy mieli o nim rozmawiać, bo najzwyczajniej w świecie nie mam na to ochoty. Niesmak pozostaje zbyt duży, nawet jeśli zagraliśmy zapewne najlepszy mecz w sezonie.
Odpowiedz cytując