krysztal napisał(a):

|
A czy różniło się czymś od poprzednich poza tym,że nie padły bramki?Tylko pisz poważnie bez tej twojej kąśliwej ironii i sprowadzania rozmowy do absurdu.
|
Zawsze znajdziesz roznice (i na plus i na minus), ale co ja ci będę cały mecz opisywał.. zresztą to nie sprawi żebyśmy mieli o nim rozmawiać, bo najzwyczajniej w świecie nie mam na to ochoty. Niesmak pozostaje zbyt duży, nawet jeśli zagraliśmy zapewne najlepszy mecz w sezonie.