Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 07.08.2023, 20:18
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Dużo nam to dało
28 maja do 55 minuty meczu z Zagłębiem, byliśmy w E-klapie.
W 2023 mieliśmy 12-0-4, w całej rundzie rewanżowej 12-1-4 i pierwsze miejsce.
Mimo tego na forum wieszano psy na trenerze, właścicielach itd.
Jak pisałem wcześniej niezależnie jakie wyniki będzie wykręcał Sobol to na forum zawsze może liczyć.

Trzeba jednak przyznać, że Jaro celowo/przez przypadek ma już trenera, który może zastąpić Sobola, jako analityka w rezerwach.

A wracając do tematu meczowego to obejrzałem sobie wreszcie skrót i faktycznie to, że Wisła nie wygrała to bardziej pech (niezła gra bramkarza, a raz wybił obrońca z bramki) niż braki umiejętności.
Również pewna nonszalancja w obronie, przez którą mogliśmy też stracić bramki.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując