Jagul napisał(a):

Dużo nam to dało
|
28 maja do 55 minuty meczu z Zagłębiem, byliśmy w E-klapie.
W 2023 mieliśmy 12-0-4, w całej rundzie rewanżowej 12-1-4 i pierwsze miejsce.
Mimo tego na forum wieszano psy na trenerze, właścicielach itd.
Jak pisałem wcześniej niezależnie jakie wyniki będzie wykręcał Sobol to na forum zawsze może liczyć.
Trzeba jednak przyznać, że Jaro celowo/przez przypadek ma już trenera, który może zastąpić Sobola, jako analityka w rezerwach.
A wracając do tematu meczowego to obejrzałem sobie wreszcie skrót i faktycznie to, że Wisła nie wygrała to bardziej pech (niezła gra bramkarza, a raz wybił obrońca z bramki) niż braki umiejętności.
Również pewna nonszalancja w obronie, przez którą mogliśmy też stracić bramki.