MMTS napisał(a):

.
Zastanawia mnie jedna rzecz w tej całej sytuacji: przed, w trakcie i po meczu Sobol przemawia do zawodników w szatni po polsku (tak przynajmniej wygląda z kulis pomeczowych). Może i jest w tym przekaz, emocje i pomysł. Tam jednak 80% skłądu to obcokrajowcy nie znający polskiego. To wszystko może tracić sens, jeśli nie rozumiejąc do końca o co chodzi i nie są w stanie dodatkowo przełożyć emocji trenera na mecz. MOże też dlatego nie widać realizacji załozęń taktycznych, jeśli takowe są.
|
Słuszna uwaga, też się nad tym zastanawiałem. Nie widać, żeby ktoś tam stał z boku i na bieżąco powtarzał po Sobolu po angielsku. Często przyglądam się jak reagują obcokrajowcy w kulisach, bo fascynuje mnie jak to jest pracować, gdzie bez przerwy gada do ciebie ktoś kogo w ogóle nie rozumiesz. Ktoś wie jak to jest zorganizowane?