Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 07.08.2023, 18:16
MMTS napisał(a):Wyświetl post
.
Zastanawia mnie jedna rzecz w tej całej sytuacji: przed, w trakcie i po meczu Sobol przemawia do zawodników w szatni po polsku (tak przynajmniej wygląda z kulis pomeczowych). Może i jest w tym przekaz, emocje i pomysł. Tam jednak 80% skłądu to obcokrajowcy nie znający polskiego. To wszystko może tracić sens, jeśli nie rozumiejąc do końca o co chodzi i nie są w stanie dodatkowo przełożyć emocji trenera na mecz. MOże też dlatego nie widać realizacji załozęń taktycznych, jeśli takowe są.
Słuszna uwaga, też się nad tym zastanawiałem. Nie widać, żeby ktoś tam stał z boku i na bieżąco powtarzał po Sobolu po angielsku. Często przyglądam się jak reagują obcokrajowcy w kulisach, bo fascynuje mnie jak to jest pracować, gdzie bez przerwy gada do ciebie ktoś kogo w ogóle nie rozumiesz. Ktoś wie jak to jest zorganizowane?
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując