Jagul napisał(a):

|
Czekamy z niecierpliwością aż Radzio ze swoim sztabem zamkną na mordy.
|
Umówmy się, że ja na nic nie czekam.
Też podejrzewam, że Sobolewski ze sztabem powyżej pewnego poziomu nie podskoczą, co stwierdzam z dużym żalem.
Jednak sądzę, że są w stanie, nawet ponosząc ciężkie do przeżycia dla kibiców porażki, wykręcić wynik punktowo dużo lepszy niż w poprzednim sezonie (całościowo).
Dlatego wystrzegam się pisania o Sobolball, o Sobolence, o Radziach, nieudacznikach i w ogóle używania tego typu dyfamacyjnych epitetów, bo:
- za jakiś czas musiałbym to, być może, odszczekiwać, ale czułbym się głupio wychodząc na chorągiewkę
- wyżywanie się na Sobolewskim jest tylko przejawem stresu i brakiem umiejętności panowania nas sobą
- i tak nikomu w niczym nie pomoże, a już najmniej Królewskiemu w podjęciu radykalnych decyzji.