Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 07.08.2023, 16:48
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czekamy z niecierpliwością aż Radzio ze swoim sztabem zamkną na mordy.
Umówmy się, że ja na nic nie czekam.
Też podejrzewam, że Sobolewski ze sztabem powyżej pewnego poziomu nie podskoczą, co stwierdzam z dużym żalem.
Jednak sądzę, że są w stanie, nawet ponosząc ciężkie do przeżycia dla kibiców porażki, wykręcić wynik punktowo dużo lepszy niż w poprzednim sezonie (całościowo).

Dlatego wystrzegam się pisania o Sobolball, o Sobolence, o Radziach, nieudacznikach i w ogóle używania tego typu dyfamacyjnych epitetów, bo:
- za jakiś czas musiałbym to, być może, odszczekiwać, ale czułbym się głupio wychodząc na chorągiewkę
- wyżywanie się na Sobolewskim jest tylko przejawem stresu i brakiem umiejętności panowania nas sobą
- i tak nikomu w niczym nie pomoże, a już najmniej Królewskiemu w podjęciu radykalnych decyzji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując