Griszka30KR napisał(a):

|
Dlaczego u siebie np. od 60-tej minuty nie zagraliśmy na dwóch napastników ....?
|
Bo Sobolewski musi ogrywać młode "talenty".
Za to zagraliśmy na dwóch młodzieżowców w środku pola!
A że przy 32 tysiącach kibiców była kompromitacja - oj tam, oj tam...