Karherop napisał(a):

A co? Stal już pewna utrzymania? Mecze z nami to akurat słaby wyznacznik tego czy ktoś spadnie czy nie, bo tak frajersko to gra mało zespołów.
Z nami to i Sandecja potrafiła zremisowac. A Chojniczanka to nawet wygrała.
|
To jaki był w końcu wynik bo nie oglądałem meczu?4:2 ,5:2

?