Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 07.08.2023, 09:36
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Katherop ma na razie mindfucka, bo ostatnio wymienił Stal Rzeszów jako pewniaka do spadku.


Ale simeone już się wypowiedział w innym wątku, że mecz mega pechowy, więc podkład pod fikołka już jest
A co? Stal już pewna utrzymania? Mecze z nami to akurat słaby wyznacznik tego czy ktoś spadnie czy nie, bo tak frajersko to gra mało zespołów.

Z nami to i Sandecja potrafiła zremisowac. A Chojniczanka to nawet wygrała.
Odpowiedz cytując