Delgado napisał(a):

Katherop ma na razie mindfucka, bo ostatnio wymienił Stal Rzeszów jako pewniaka do spadku.
Ale simeone już się wypowiedział w innym wątku, że mecz mega pechowy, więc podkład pod fikołka już jest
|
A co? Stal już pewna utrzymania? Mecze z nami to akurat słaby wyznacznik tego czy ktoś spadnie czy nie, bo tak frajersko to gra mało zespołów.
Z nami to i Sandecja potrafiła zremisowac. A Chojniczanka to nawet wygrała.