Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 07.08.2023, 09:01
Sobol i Olejarka mieli rację. Brakowało tylko goli.
Przecież było mnóstwo sytuacji. Problemem jest to, że gramy bez napastnika. Brakuje gościa 190 cm który się przepchnie, który powalczy w polu karnym który wreszcie zacznie strzelać gole.
Z całym szacunkiem dla Rodado on jest słaby i tyle.... biega, skacze, macha a nic z tego nie wynika.
Odpowiedz cytując