|
Naprawdę to tak wygląda jakbyśmy wszyscy oglądali inne mecze. Jak na taką kadrę gramy dramatycznie szansę na awans są minimalne a jednocześnie przy naszym budżecie i długach musimy awansować. Główne problemy to jednak jest niepoukładanie gry a nie brak jakości piłkarskiej. Oczywiście możemy nakupić gwiazd które tak mocno przerosną lige nawet trener nie przeszkodzi ale na razie takich nie mamy.
|