Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 06.08.2023, 20:26
Tak, bo w Tychach na ławce siedzi Banasik czyli bardzo dobry jak na I ligę trener, który wprowadził Radomiaka do Esy a potem zajął z nim szóste miejsce
Odpowiedz cytując