Wyświetl pojedynczy post
noname7
Junior Member
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 06.08.2023, 19:12
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Wiele rzeczy, o których piszesz to nie cechy Wisły Sobolewskiego, tylko cechy Wisły w ogóle. Nie sięgam bardzo daleko pamięcią (zacierają mi się szczegóły), ale problemy z ustawieniem w defensywie mieliśmy jeszcze zanim Głowa zakończył karierę. To problem systemowy. Zmieniają się trenerzy i piłkarze, a on pozostaje. Możemy stawiać różne diagnozy, ale to fakt. Jak i momenty "grozy" kiedy po dostaniu gonga, nagle przestajemy bronić i każdy fafrocel wpadający w nasze pole karne, sprawia wrażenie, jakby mógł stać się potencjalną branką.

To nie jest fizyka kwantowa, ale w piłce nożnej takie rzeczy się dzieją. Na Euro 2016 pokazywała to Islandia czy Walia. W Polskich warunkach za relatywnie niewielkie pieniądze dosyć łatwo zbudować coś w rodzaju Stali i bardzo trudno twór w stylu Wisły. Czyli zespół mający inicjatywę, radzący sobie dobrze w ataku pozycyjnym, widowiskowy... To wyższa szkoła i mamy z tym problemy. Przy okazji coś za coś. Stal, która wczoraj utrudniała nam życie, nie istniałaby z podobnie grającym przeciwnikiem, jak ona sama. Ten tani szrot, o którym piszesz nie byłby zdolny do pokazania nawet połowy tego co wczorajsza Wisła. Tylko, że oni tak mogą. Są planktonem bez większych aspiracji i takiego celu jak my. Zresztą jak większość ligi. Spinają się kilka razy w roku, głównie przeciwko nam.
Bez kitu to jest takie proste do zauwazenia i skumania co tutaj napisales , ale co tam ... cebulandia musi sobie znalezc kozła ofiarnego ( ZAWSZE ! NAWET W CZASACH HEGEMONII TRZEBA BYLO LECZYC SWOJE NIEPOWODZENIA ZYCIOWE I FRUSTRACJE) to sobol sie kopie po czole przy sfg, to sobol psuje sytuacje z 5metrow majac pilke na wolcu i lwią czesc bramki pustą. I nie , nie bronie go , jestem calkowicie po srodku w sprawie RADOSŁAW SOBOLEWSKI JAKO TRENER BIALEJ GWIAZDY , ale niektore tezy sa tak absurdalne , ze siemano... Zaraz ktos wyskoczy, ze jego winą jest to ze Jop zapakowal swojaka w maju 2010 na suchych stawach...
Ostatnio edytowane przez noname7 : 06.08.2023 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując