bocian23 napisał(a):

|
Jak na moje to pieniądze mamy tylko nikt ich nie umie mądrze wydawać. Nie wierzę, że taka Stal Mielec czy Warta są w lepszej kondycji finansowej niż my. Mamy wszystko żeby być w TOP5 w Polsce a nie jesteśmy nawet w TOP20. I tu trzeba mądrych ludzi do zarządzania. Obidziński był taki słaby jak tu niektórzy pisali? To teraz jest prezesem mistrza Polski i drużyny fazy grupowej europejskich pucharów. Trzeba się uderzyć w pierś drogi zarządzie. Ściągnąć tu fachowców, wy.......ić wszystkie "legendy" i pozwolić tym fachowcom robić swoją robotę. A samemu pić drinka w skyboxie i oczekiwać rezultatów. Inaczej będziemy się tak pomalutku, z roku na rok coraz niżej staczać.
|
Jak na nie moje tylko suchy bilans mamy ponad 100 baniek długu, w tym (czyli minus (?) 43 - TF), kolkanście - pożyczki właścicielskie czyli ponad 40 mln do zwrotu podmiotom zewnętrznym. Plus nieudolnych (?) właścicieli (a może to celowe działanie) plus przebierańców na stołkach trenerów. Już dużo gorzej być nie może.