Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 06.08.2023, 16:42
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Jak na moje to pieniądze mamy tylko nikt ich nie umie mądrze wydawać. Nie wierzę, że taka Stal Mielec czy Warta są w lepszej kondycji finansowej niż my. Mamy wszystko żeby być w TOP5 w Polsce a nie jesteśmy nawet w TOP20. I tu trzeba mądrych ludzi do zarządzania. Obidziński był taki słaby jak tu niektórzy pisali? To teraz jest prezesem mistrza Polski i drużyny fazy grupowej europejskich pucharów. Trzeba się uderzyć w pierś drogi zarządzie. Ściągnąć tu fachowców, wy.......ić wszystkie "legendy" i pozwolić tym fachowcom robić swoją robotę. A samemu pić drinka w skyboxie i oczekiwać rezultatów. Inaczej będziemy się tak pomalutku, z roku na rok coraz niżej staczać.
Jak na nie moje tylko suchy bilans mamy ponad 100 baniek długu, w tym (czyli minus (?) 43 - TF), kolkanście - pożyczki właścicielskie czyli ponad 40 mln do zwrotu podmiotom zewnętrznym. Plus nieudolnych (?) właścicieli (a może to celowe działanie) plus przebierańców na stołkach trenerów. Już dużo gorzej być nie może.
Odpowiedz cytując