bocian23 napisał(a):

|
Tak naprawdę to tylko Twoja hipoteza. Prawda, mają zastrzyk z C+, ale my mamy dużo większy z biletów.
|
nie sądzę, może po odjęciu kosztów zakręci się koło najniższego wynagrodzenia dla klubu z Ekstraklasy, ale ujmując to obrazowo, tutaj nadal nie masz jednej ręki. oczywiście mam z tyłu głowy cytat JK, że klub tak naprawdę wychodzi na plus na organizacji meczu od 15 tysięcy kibiców w górę.