Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 06.08.2023, 16:11
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę to tylko Twoja hipoteza. Prawda, mają zastrzyk z C+, ale my mamy dużo większy z biletów.
nie sądzę, może po odjęciu kosztów zakręci się koło najniższego wynagrodzenia dla klubu z Ekstraklasy, ale ujmując to obrazowo, tutaj nadal nie masz jednej ręki. oczywiście mam z tyłu głowy cytat JK, że klub tak naprawdę wychodzi na plus na organizacji meczu od 15 tysięcy kibiców w górę.
Odpowiedz cytując