|
No to jest ciekawe czy się zadłużamy bo klub ma wyjebane w informowanie kibiców o bieżącej działalności. Tak naprawdę to tylko Twoja hipoteza. Prawda, mają zastrzyk z C+, ale my mamy dużo większy z biletów.
A co do wsparcia spółki skarbu państwa i opisu działania tych klubów to jakbym o Wiśle czytał. Orlen daje kasę A jak z Wisły odchodzi jakiś niezły piłkarz to też nie ma go jak zastąpić i kołdra jest zawsze krótka.
|