Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 06.08.2023, 15:52
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Jak na moje to pieniądze mamy tylko nikt ich nie umie mądrze wydawać. Nie wierzę, że taka Stal Mielec czy Warta są w lepszej kondycji finansowej niż my.
na razie to głównie się zadłużamy, a Warta i Stal Mielec w przeciwieństwie do nas mają przynajmniej coroczny zastrzyk z C+ (Stal zdaje się ze dwa sezony temu miała wsparcie jakiejś SSP, chyba PGE); Warta w dodatku ma trenera, to oczywiste że działają w modelu który grozi krótką kołdrą gdy odchodzących i wypromowanych przestanie się dać zastępować żeby utrzymać poziom, ale nigdy bym nie powiedział że to biedniejsze kluby od nas. tam gdzie u nich są szczere wywiady, że nie ma za dużo pieniędzy, u nas jest PR
Odpowiedz cytując