Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 06.08.2023, 15:37
Cytat:
Jak na moje to pieniądze mamy tylko nikt ich nie umie mądrze wydawać. Nie wierzę, że taka Stal Mielec czy Warta są w lepszej kondycji finansowej niż my. Mamy wszystko żeby być w TOP5 w Polsce a nie jesteśmy nawet w TOP20. I tu trzeba mądrych ludzi do zarządzania. Obidziński był taki słaby jak tu niektórzy pisali? To teraz jest prezesem mistrza Polski i drużyny fazy grupowej europejskich pucharów. Trzeba się uderzyć w pierś drogi zarządzie. Ściągnąć tu fachowców, wy.......ić wszystkie "legendy" i pozwolić tym fachowcom robić swoją robotę. A samemu pić drinka w skyboxie i oczekiwać rezultatów. Inaczej będziemy się tak pomalutku, z roku na rok coraz niżej staczać.
To jest też nasz problem, im więcej takich układów legendopodobnych, towarzyskich i mulusińskich, tym więcej emocji i trudniej ocenić co realnie się dzieje w klubie, trudniej ocenić podwładnego.

Przecież Królewski to sobie zrobił klub przyjaciół i teraz chcąc nie chcą, nie może zwolnić Sobola, nie umie tego cyrku obiektywnie ocenić. Tam jest miłość braterska, legendarna miłość... i nadzieja oraz wiara, że jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując