Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1486
Stary 06.08.2023, 14:16
R33 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do osób co bardziej znają się na przepisach.

Oglądam sobie skrót wczorajszego meczu i czy tutaj (3:38) nie powinno być karnego dla nas gdyż trzymają Rodado za koszulkę (chwyta przed oddaniem strzału).

https://youtu.be/9h9dZ8p5NBI

https://i.ibb.co/phsNvsJ/Screenshot-20230806-150409.jpg
Raczej nie, to byłby ultramiękki karny. Duda mocniej wszedł w kolesia z Łęczną w naszym polu karnym i sędzia tylko się zaśmiał.

Nie szukajmy problemów w sędziowaniu, te było dobre.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.08.2023 o godz. 14:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując