Temat
:
Wisła Kraków vs pzpn
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
1486
06.08.2023, 14:16
R33
napisał(a):
Pytanie do osób co bardziej znają się na przepisach.
Oglądam sobie skrót wczorajszego meczu i czy tutaj (3:38) nie powinno być karnego dla nas gdyż trzymają Rodado za koszulkę (chwyta przed oddaniem strzału).
https://youtu.be/9h9dZ8p5NBI
https://i.ibb.co/phsNvsJ/Screenshot-20230806-150409.jpg
Raczej nie, to byłby ultramiękki karny. Duda mocniej wszedł w kolesia z Łęczną w naszym polu karnym i sędzia tylko się zaśmiał.
Nie szukajmy problemów w sędziowaniu, te było dobre.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.08.2023 o godz. 14:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy