Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 06.08.2023, 12:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jest pierwsza liga, tu gra szrot. Ale przez to że grają upośledzeni piłkarze jeszcze ważniejszy jest trener.
Ty od ponad roku bronisz Sobolewskiego (nie wprost, ale z Ciebie spryciarz) .......ąc jak potłuczony że skład ma słabe punkty. Ma i będzie miał, bo to pierwsza liga. Jesteś kompletnie odklejony i .......isz jak zdarta płyta to samo, problem w tym że inni trenerzy udowadniają że da się więcej mając o wiele mniej.

Ile można?

Taktycznie nie istniejemy, debil na stanowisku trenera każe grać wrzutkami bo jest tępym ciulem i niczego innego nie potrafi. Problem w tym że to nie Wisła Płock a my mamy w składzie kurdupli, wuęc latają sobie te wrzutki i .... z tego wynika.

Problemem JEST Sobolewski. Ten idiota nie umie ustawić drużyny ani w ataku ani obronie, wszyscy piłkarze zaliczają przy nim dramatyczny zjazd nawet jeśli początkowo nieźle wyglądali.

Bez trenera i profesjonalnego sztabu ocenianie tego co mamy jest bez sensu. Ale Ty nadal twierdź że potrzebujemy składu na poziomie średniaka Ekstraklasy albo lepiej żeby awansować z pierwszej ligi.
Wspominanie o innych problemach nie oznacza obrony Sobolewskiego. Nie mam zamiaru w każdym poście wypłakiwać się na jego temat. Jak napisałem, zostało tu już powiedziane i napisane wszystko w tej kwestii.

Mam wrażenie, że trochę przeceniasz Wisłę (tutaj też mamy szrot, tylko na kilku pozycjach lepszy niż inni). Mamy teoretycznie jeden z najmocniejszych zespołów, ale dysproporcje nie są takie jak duże jak w ekstraklasie (pomiędzy Rakowem, Lechem Legią i resztą). Każda wybiegana, mocna fizycznie, skupiona na defensywie drużyna będzie sprawiała nam problem, szczególnie, jeśli będzie zawodziła tak skuteczność jak wczoraj. Zresztą problem z atakiem pozycyjnym to nie tylko kwestia Wisły, a ogólnie rodzimych drużyn (Lecha, Legii czy Rakowa również). Trzeba strzelać w sytuacjach sam na sam albo do pustej bramki, żeby "przełamywać" takie mecze.

Zupełnie nie zgodzę się z tym, że zanotowaliśmy zjazd związany z kwestiami przygotowania. W klubie po prostu nie ma 3 z 5-6 najlepszych zawodników poprzedniego sezonu. Zmiennicy na razie nie weszli w ich buty. Goku na razie zawodzi, Alfaro się rozkręca, a człapak ze swoim młodym parawanem nie daje tego co James. Bardzo aktywny Villar i wracający po urazie Jaroch to trochę za mało atutów. Dlatego wygląda to gorzej.

Ogólnie więc problemem jest Sobolewski, ale jeszcze większym to, że klubowi nie udało się nie tylko wzmocnić kadry, ale ją osłabić (tak to wygląda na tym etapie).
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.08.2023 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując