redrum napisał(a):

|
Bardzo trafna oprawa w drugiej połowie. O ile jeszcze zeszły sezon można na siłe wytłumaczyć wypadkiem przy pracy, to pozostawienie tego sztabu na kolejny sezon i doładowanie się hiszpańskim szrotem już jest nie do obronienia.
|
oprawą bym sie nie podniecał
rozkładają ją ci sami ludzie , którzy godzine wcześniej krzyczeli "blaszczykowski, blaszczykowski"
a jakiś czas temu przywitali pilkarzy transparentem "kuba, sobol , kmiecik szacunek - reszta WON"