Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 06.08.2023, 11:14
redrum napisał(a):Wyświetl post
Bardzo trafna oprawa w drugiej połowie. O ile jeszcze zeszły sezon można na siłe wytłumaczyć wypadkiem przy pracy, to pozostawienie tego sztabu na kolejny sezon i doładowanie się hiszpańskim szrotem już jest nie do obronienia.
oprawą bym sie nie podniecał

rozkładają ją ci sami ludzie , którzy godzine wcześniej krzyczeli "blaszczykowski, blaszczykowski"


a jakiś czas temu przywitali pilkarzy transparentem "kuba, sobol , kmiecik szacunek - reszta WON"
Odpowiedz cytując