Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.08.2023, 10:45
Elendil napisał(a):Wyświetl post
A ja się pochwalę. W tym sezonie nie wiedziałem ani jednego meczu Wisły na żywo, bo z tym sztabem to jedynie strata czasu i nerwów. Będę te moją udaną passę kontynuował, dopóki ci przebierańcy nie zostaną zmienieni na profesjonalistów. Nawet jeśli miało by to oznaczać, że w tej dekadzie nie obejrzę już meczu Wisły. Polecam wszystkim, bo jedynie totalna niechęć kibiców do obecnej Wisły zmusi Królewskiego do myślenia, tak jak było to o schyłku Brzeczka.
Też uważam że kibice są współwinni obecnej sytuacji i umożliwiają trwanie środowiska wzajemnej adoracji i legend. Nikt niczego nie wymaga, wiecznie budujemy długofalowy projekt, czas rozliczenia jest przesuwany w nieskończoność.

Dopóki frajerzy będą kupować te bajeczki dopóki Radzio i Królewski będą mogli je bezkarnie opowiadać.

Na pseudodziennikarzy sportowych nie ma co nawet liczyć, są częścią kółeczka. Tylko kibice mogą zatrzymać ten cyrk.

Kusiło mnie ale nie kupiłem w tym roku karnetu. Dość finansowania patologi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując