|
@Skawa Wadowice - Technicznie napewno tak, ale z drugiej strony brakuje nam centymetrów i kilogramów. Do tego przydałby się bramkostrzelny napastnik. Rodado być może ma niezłą technikę i drybling nawet jak na Ekstraklasę, biega cały mecz jak dzik, ale kiedy Jaroch w 47 minucie wrzuca super piłkę na długi słupek , to ten człapie w polu karnym. On powinien mieć conajmniej 3 bramki po 3 meczach, bo sytuacji miał mnóstwo!
Basha wygląda słabo, a Duda tragicznie! Miejmy nadzieję że Carbo będzie wzmocnieniem, a do niego dołączy Sapała. Kacper na ławkę i Krzyżanowski jako młodzieżowiec za Junce.
Wczoraj nawet Wachowiak lepiej się zaprezentował od Hiszpana.
|