Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 06.08.2023, 10:16
Szczerze mówiąc ja po tym nowym zaciągu nie widzę póki co wielkiej jakości. Fernandez, Junca, Villar, Mula - to byli dobrzy piłkarze z hiszpańskiego zaciągu. Dwóch z nich już u nas nie ma, a Junca po kontuzji też nie jest ten sam. Goku coś tam rokuje dobrze, ale taki Rodado to dla mnie anty-napastnik, według mnie powinien Sobczak grać, chociaż byśmy stwarzali zagrożenie przy SFG, bo to jest kryminał, że co mecz mamy po 15 rożnych a nic z nich nie wynika. O reszcie właściwie nie ma co wspominać.
Odpowiedz cytując