Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 06.08.2023, 09:12
Mecz tragedia... Powinniśmy dostać to 2:0 w dupe i było by realne odzwierciedlenie naszej gry i poziomu.
Łasicki kolejny raz ślizga się naj na lodowisku po czym idzie akcja i stal wali bramkę, dla mnie to w ogóle szczyt żenady, że taki gość został kapitanem zespołu a sam zapierdala najwięcej bramek. Villar całkowicie niewidoczny wczoraj, praktycznie zerowa kreatywność, Alfaro z Goku coś próbowali szarpać jednak to za mało.
Zmiany pokroju Gogół i Krzyżanowski to też jakiś nieśmieszny żart... Pierwszy wyszedł na środek pomocy i nie dotykając jeszcze piłki w 30 sekund zarobił żółtą kartkę, a każde jego podanie to było do najbliższego kolegi z zespołu bo na więcej niż 20 metrów już nie potrafił zagrać. Identycznie sytuacja wyglądała z Krzyżanowki, który wszedł chyba jedynie dlatego że nasz trenerski talent wyczytał na internecie że była za niego jakaś oferta kupna i uznał że może być dobry - niestety, ale nie jest.
Mając wczoraj milion sytuacji znowu dochodzimy do sytuacji podbramkowych na 16 metrze, które kończymy pierdyliardem podań i wycofaniem piłki na 30 metr lub strzałem w okolicy wejść na sektory C/G. Dlaczego uparcie próbujemy wejść do tej zajebanej bramki, a nie strzelamy z dystansu? A no tak! Na rozgrzewce przecież cały stadion widział jak Kmiecik z drugim trenerem wystawiali piłki na strzały sprzed pola karnego by nasi kopacze spróbowali cokolwiek trafić... Jednak każdy z nich mając po 3 strzały walił wysoko ponad bramkę, a jedyny który trafił do bramki to Alfaro, którego drugi strzał wybronił Broda. Reszta niestety, ale nie potrafiła nawet zaangażować bramkarzy do interwencji - no ale czego spodziewać się po napastnikach jeżeli ich trenerem jest facet, który od trzydziestu lat jedynie co robi to ustawia pachołki na treningu.

Pisałem to już po meczu w Warszawie, że Sobol przedobrzył z przygotowaniem i źle dobrali obciążenie treningowe, bo zawodnicy wyglądają jakby nie grali trzeciego meczu w sezonie tylko trzydziesty.
Dopóki w sztabie będzie klika "legend i pseudo znawców" to nic z tego nie wyjdzie. Sobolewski, Zając, Łaciak, Kmiecik i sztab medyczny są do natychmiastowego wyrzucenia z klubu. Sobolewski niech uczy się trenerskiego fachu w drugim zespole w 4 lidze, Zając jest tragicznym trenerem i asystentem co dobitnie pokazał w Białymstoku a na weszło idealnie podsumowali jego poczynania, Łaciak jako trener bramkarzy też nic nie pokazuje bo każdy z bramkarzy pod okiem Kowala się rozwijał, tak teraz cofa się w nim. Kmiecik jako trener napastników dobitnie pokazał, że żadnego nie wyszkolił i odpowiednio nie nakierował na to jak ma się zachowywać pod bramką przeciwnika, a sztab medyczny to już w ogóle ....a żart. W żadnym klubie nie ma takiej patologii medycznej gdzie zawodnik z lekkim urazem zamiast pauzować przez 4 tygodnie i wrócić do gry z pełnym obciążeniem to pauzuje 2 tygodnie, wraca trenować na 50% a potem wypada na 3 miesiące i po tym czasie nie nadaje się nawet na 20 minut gry.
Odpowiedz cytując