Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 06.08.2023, 08:13
Wczorajszy mecz stanowił idealne podsumowanie czteroletniego okresu rządów JB16. Nowe wiślackie DNA tumiwiszm i frajerstwo, ale za to było miło. Klask, klas, skandowanie, legendy...


Po trzech meczach można już powiedzieć, że drużyna jest nieprzygotowana do sezonu. Nie został poprawiony żaden element gry obronnej, w ataku mamy tylko jeden schemat - do boku i wrzutka. Nawiasem mówiąc jedno dobre dośrodkowanie zapamiętałem. Zawodnika drużyny przeciwnej przy bramce samobójczej. Kondycyjnie znowu nie istniejemy. Żaden zawodnik nie zanotował postępu, wręcz przeciwnie zjazd niektórych jak Junco jest wręcz dramatyczny. Okienko zostało przespane, sprowadzono zawodników na liczbę. Z ławki weszli zawodnicy tak słabi, że nie wiem czy do drużyny rezerw się nadają.


No, ale klask, klask, stadion pełny, klas, klask, to jest maraton, jest zajebiście...
Odpowiedz cytując