Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Chce wiedzieć co się dzieje z Moltenisem, który w tamtym sezonie był podstawowym graczem a teraz nie mieści się w 18 meczowej. To jest ....a niepojęte.
|
Jak to co? Pewnie zaraz rozwiążą z nim kontrakt za porozumieniem stron. Ch*j tam, że to nasz jedyny środkowy obrońca, który wygrywał pojedynki główkowe i strzelał bramki. Dodam, że w mojej ocenie to nasz najlepszy środkowy obrońca.
Zamiast pożegnać Coleya to pożegnamy Moltenisa. Najważniejsze, że matematycznie liczba odejść się będzie zgadzać