DysoN napisał(a):

|
Nie potrafię sobie przypomnieć żadngo gracza który w ostatnich, powiedzmy 10 latach, w naszym klubie się rozwinął i został odszedł gdzieś indziej stając sie lepszym piłkarzem.
|
Imaz, Arsenić, Cywka.
W przypadku piłkarzy którzy rozwinęli się w Wiśle I na koniec pobyty byli lepszymi piłkarzami (w następnym było już różnie) będzie dużo więcej. Dodatkowo parę gracz się u nas odbudowało (Paweł Brożek, Štilić).