Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 06.08.2023, 02:33
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Nie potrafię sobie przypomnieć żadngo gracza który w ostatnich, powiedzmy 10 latach, w naszym klubie się rozwinął i został odszedł gdzieś indziej stając sie lepszym piłkarzem.
Imaz, Arsenić, Cywka.

W przypadku piłkarzy którzy rozwinęli się w Wiśle I na koniec pobyty byli lepszymi piłkarzami (w następnym było już różnie) będzie dużo więcej. Dodatkowo parę gracz się u nas odbudowało (Paweł Brożek, Štilić).
Odpowiedz cytując