Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.08.2023, 23:39
W sumie to po co nam ekstraklasa? Tak to czasem coś wygramy, czasem.przegramy ,a nawet jak jakimś fartem byśmy weszli do eklasy( w co watpie) to z takim trenerem i taką polityką legend w klubie dostaniemy od wszystkich w ....e i znowu spadniemy..
Odpowiedz cytując