Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 05.08.2023, 23:24
To jest jakiś dramat. Rzadko bywam na meczach, dziś wybrałem się i oglądałem z G to walenie głową w mur. Niebywałe jest by na tyle rzutów rożnych tak naprawdę nie stworzyć ani jednego zagrożenia! Nie ogarniam co z tą drużyną, co z tymi piłkarzami. Dochodzili do 16 metra i całkowita bezradność. Szkoda, że w taki dzień, z taką oprawą i okolicznością wyszło takie dziadostwo. Nie widzę tu szans na poprawę. Z taką grą to lądujemy w środku tabeli. Wstyd.
Odpowiedz cytując