Biegański jest młody, takie rzeczy jak wychodzenie do dośrodkowań to chyba można wytrenować i nauczyć

Tylko trzeba mieć trenera bramkarzy a nie kolejną legendę. Przypominam, że Biegański był obiektywnie najlepszym zawodnikiem sezonu spadkowego i stawianie na starego Hiszpana jego kosztem to jawny sabotaż.