Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 05.08.2023, 21:40
Nie potrafię sobie przypomnieć żadngo gracza który w ostatnich, powiedzmy 10 latach, w naszym klubie się rozwinął i został odszedł gdzieś indziej stając sie lepszym piłkarzem.
Regułą niemalże jest to iż najdalej pół roku od przyjścia do Wisły kazdy nowy nabytek pogrąża się w degrengoladzie i bylejakości.
DysoN
Odpowiedz cytując