Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Stal Rzeszów, 5 sierpnia 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
89
05.08.2023, 21:31
Patryko
napisał(a):
A może właśnie to 0:1 niektórym osobom w klubie otwarłoby oczy?
Nic nie otworzy oczu naszym władzom!
Obudzą się jak awans będzie zagrożony lub nawet zaprzepaszczony...
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik