Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Stal Rzeszów, 5 sierpnia 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
87
05.08.2023, 21:26
....a jego mac. Nie tyle, ze nasze sfg w obronie to kupa w majtach, nie, nasze sfg w ofensywie to jeszcze wieksza kupa w majtach, cale szczescie, ze jakis ogor ze Stali zjebal ta ostatnia kontre po naszym roznym, bo by sie skonczylo 0:1.
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842