|
Obstawiam ze do listopada bedzie (max )srodek tabeli.
Królewicz ogłosi nowy reset bo zacznie sie liczenie brakujacych punktów brakujacych do barazy....
no i znowu ....jak co poł roku .......
wejdziemy w nowe rozdanie.....
nową ere......
nowa runde
..........
i tak dalej, i tak dalej.
Dzien Świstaka.
|