Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 05.08.2023, 21:23
Obstawiam ze do listopada bedzie (max )srodek tabeli.
Królewicz ogłosi nowy reset bo zacznie sie liczenie brakujacych punktów brakujacych do barazy....
no i znowu ....jak co poł roku .......
wejdziemy w nowe rozdanie.....

nową ere......
nowa runde
..........
i tak dalej, i tak dalej.



Dzien Świstaka.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując