MaLk napisał(a):

Dlatego dopisałem drugie zdanie w tamtej wypowiedzi.
Jakoś dziwnym trafem od paru sezonów multum bramkarzy ma dzień konia w meczu z nami. Równie dziwnym trafem dla multum drużyn jesteśmy okazją do przełamania się. A dodatkowo jaki by do nas bramkarz nie przyszedł, to i tak rundę później będzie zjazd. Piłkarze z pola zresztą też, jakimi by nie byli kozakami, prędzej czy później notują zjazd.
Coś dużo tych przypadków.
|
A kto powiedział że to są przypadki?
Raz to przypadek, pięć lat to brak kompetencji.