Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 05.08.2023, 20:38
To jest wręcz niesamowite jak niewiele jest schematów i pomysłów na grę ...
Dla CAŁEGO tego sztabu nie miejsca w Wiśle. Kropka.
Jeżeli chcemy uratować ten sezon i wywalczyć awans to należy nie tylko szukać ale i znaleźć nowy sztab!
Odpowiedz cytując