Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Stal Rzeszów, 5 sierpnia 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline
#
84
05.08.2023, 20:38
To jest wręcz niesamowite jak niewiele jest schematów i pomysłów na grę ...
Dla CAŁEGO tego sztabu nie miejsca w Wiśle. Kropka.
Jeżeli chcemy uratować ten sezon i wywalczyć awans to należy nie tylko szukać ale i znaleźć nowy sztab!
szym_ek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szym_ek
Znajdź inne posty napisane przez szym_ek