|
Dobrze, że nie przegraliśmy bo tak się zazwyczaj kończy walenie głową w mur.
Zastanawiam się czy w takim meczu nie moglibyśmy zagrać przez jakiś czas na dwójkę napastników.
Zastanawiam się czemu nie wszedł Olejarka - może miałby dodatkowa motywację przeciwko swojej byłej drużynie.
A Żyro to jest znowu kontuzjowany czy chcemy go wypchnąć z klubu ?
|