Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 05.08.2023, 20:29
Dobrze, że nie przegraliśmy bo tak się zazwyczaj kończy walenie głową w mur.
Zastanawiam się czy w takim meczu nie moglibyśmy zagrać przez jakiś czas na dwójkę napastników.
Zastanawiam się czemu nie wszedł Olejarka - może miałby dodatkowa motywację przeciwko swojej byłej drużynie.
A Żyro to jest znowu kontuzjowany czy chcemy go wypchnąć z klubu ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując