Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 05.08.2023, 19:59
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
A i jeszcze jedno
Zjazd formy u zawodników jest niesamowity... To co Junca grał w zeszłym sezonie a obecnie to nie da się porównać...
Najlepiej grał po przyjściu, prosto z plaży, tak jak wielu innych zawodników Nie wiem jak to jest KAŻDY zawodnik po przepracowaniu okresu przygotowawczego gra gorzej niż na początku przygody z klubem.

Duda nie jest naszym problemem... każdy przeciwnik ma w składzie młodzieżowca i na ich tle Duda wypada przyzwoicie...

Igbekeme był lepszy od wszystkich naszych pomocników razem wziętych, za wyjątkiem Goku i Villara.


Czemu nie było na ławce Moltenisa? Czyżby Radosław wyciągnął konsekwencje za słabą grę obronną na początku sezonu (odsyłając na trybuny zawodnika, który nie gra)? hehe

Pozostaje jeno: Radosław, Radosław, Radosław!
Odpowiedz cytując