AgresywnyChomik napisał(a):

A i jeszcze jedno
Zjazd formy u zawodników jest niesamowity... To co Junca grał w zeszłym sezonie a obecnie to nie da się porównać...
|
Najlepiej grał po przyjściu, prosto z plaży, tak jak wielu innych zawodników

Nie wiem jak to jest KAŻDY zawodnik po przepracowaniu okresu przygotowawczego gra gorzej niż na początku przygody z klubem.
Duda nie jest naszym problemem... każdy przeciwnik ma w składzie młodzieżowca i na ich tle Duda wypada przyzwoicie...
Igbekeme był lepszy od wszystkich naszych pomocników razem wziętych, za wyjątkiem Goku i Villara.
Czemu nie było na ławce Moltenisa? Czyżby Radosław wyciągnął konsekwencje za słabą grę obronną na początku sezonu (odsyłając na trybuny zawodnika, który nie gra)? hehe
Pozostaje jeno: Radosław, Radosław, Radosław!