|
To Hiszpanie powinni ciągnąć Wisłę z automatu.
A tu widać, ze oni nie są zbawicielami.
Stanowczo za dużo Hiszpanów i tu Sobolewski nie jest winny.
Wujek jako ta kanalia zawalił w sezonie spadkowym, a eksperyment Ptaka tym razem w wersji Wisły coraz bardziej zawodzi...
W pierwszej kolejności trzeba wywalić Kikuśka i ten szrot.
|