Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 05.08.2023, 19:47
To Hiszpanie powinni ciągnąć Wisłę z automatu.

A tu widać, ze oni nie są zbawicielami.

Stanowczo za dużo Hiszpanów i tu Sobolewski nie jest winny.

Wujek jako ta kanalia zawalił w sezonie spadkowym, a eksperyment Ptaka tym razem w wersji Wisły coraz bardziej zawodzi...

W pierwszej kolejności trzeba wywalić Kikuśka i ten szrot.
Odpowiedz cytując