Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 05.08.2023, 19:24
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Duda to jest parodia pomocnika. Absolutnie bezproduktywny, potrafi podać piłkę tylko na 2 metry w bok , ewentualnie zrobić kółeczko w środku. Zresztą jak ktoś się ze mną nie zgadza , wystarczy popatrzeć na jego liczby. Igbekeme przy nim to był Zidane..
A Jaroch to jest parodia obrońcy. Niech mi ktoś wyjaśni jak takie drewno może być profesjonalnym piłkarzem? Ja myślałem, że Burliga to było drewno, ale to co odpier... Jaroch to przechodzi ludzkie pojęcie. Jemu sie chyba dyscypliny pomyliły. Każde dośrodkowanie złe, każdy kontakt z piłką to jakiś sęk. Miałem ochotę zejść na boisko i mu liścia wypłacić. Choć z drugiej strony nie jego wina, że ktoś mu wmówił, że może grać w piłkę.

Do kogo my w ogóle dośrodkowujemy te górne piłki. K... do Rodado, do Goku? JPRDL.
Odpowiedz cytując