Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 05.08.2023, 19:12
Duda to jest parodia pomocnika. Absolutnie bezproduktywny, potrafi podać piłkę tylko na 2 metry w bok , ewentualnie zrobić kółeczko w środku. Zresztą jak ktoś się ze mną nie zgadza , wystarczy popatrzeć na jego liczby. Igbekeme przy nim to był Zidane..
Odpowiedz cytując