|
Duda to jest parodia pomocnika. Absolutnie bezproduktywny, potrafi podać piłkę tylko na 2 metry w bok , ewentualnie zrobić kółeczko w środku. Zresztą jak ktoś się ze mną nie zgadza , wystarczy popatrzeć na jego liczby. Igbekeme przy nim to był Zidane..
|