Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 05.08.2023, 18:55
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ta w doliczonym czasie gry po podaniu do przeciwnika i wyłożeniu się dwóch zawodników byłaby jednak bardziej symptomatyczna.

Ale ta pierwsza po katastrofie między Jarochem i Łasickim oraz samobóju Junki też by pasowała.
Tutaj nie straciliśmy bo Stal ma jednak ułomnych piłkarzy. Ale akcja obronna typowa za Sobolewskiego: podanie do rywala i wy.......enie się o własne nogi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując