Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 05.08.2023, 18:50
Ale ich tychy wyjaśnią za tydzień już nie mogę się doczekać. A mecz z Motorem to będzie ....a wisienka na tym torcie z ekskrementów, pojadą nas 4 na luzaku. A w międzyczasie jeszcze max wymeczony remisik z Odrą u siebie mam nadzieję, że ludzie nie dadzą sie 2 raz nabrać i przyjdzie max 10k.
Odpowiedz cytując