Ale ich tychy wyjaśnią za tydzień

już nie mogę się doczekać. A mecz z Motorem to będzie ....a wisienka na tym torcie z ekskrementów, pojadą nas 4 na luzaku. A w międzyczasie jeszcze max wymeczony remisik z Odrą u siebie

mam nadzieję, że ludzie nie dadzą sie 2 raz nabrać i przyjdzie max 10k.