Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 05.08.2023, 18:48
Dokładnie- Bramki Ze stałych fragmentów padały padają i będą padać, a u nas kiedy padną? Ile jeszcze kur wa rogów trzeba bić żeby wpadł gol? Wydaje mi się że 50 rogów byśmy mieli w meczu i nic by nie wpadło, każdy gracz z tamtego sezonu ma dół formy , klepiemy bez sensu od lewej do prawej , brakuje wykończenia, dalej dajemy prezenciki pod koniec meczu tak jak w 100 minucie. Ławki nie ma. Nie ma w kadrze Moltenisa , poza 18 stka meczową jest kompletnie nie trafiony przepłacony penis falzagic.Uryga się leczy już 3 sezon .tracimy dwie bramki we frajerski sposób-dobrze ze że spalonego ale ta druga to po frajerskim typowym dla nas zjebanym zestawieniu w obronie.kazdy stały fragment gry w wykonaniu drużyny przeciwnej to jest w 50% gol kur wa
Odpowiedz cytując