Z meczu zapamiętałem akcję, w której nasz zawodnik podał przeciwnikowi... po czym dwóch naszych obrońców się przewróciło...
Akcja w stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
Wielka szkoda, że Stal nie strzeliła tej bramki.... może pożegnalibyśmy się nie tylko z Kubą ale też z Radosławem...
Remis z najsłabszą drużyną w lidze... Brawo Radosław!