Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 05.08.2023, 18:42
Z meczu zapamiętałem akcję, w której nasz zawodnik podał przeciwnikowi... po czym dwóch naszych obrońców się przewróciło...

Akcja w stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg

Wielka szkoda, że Stal nie strzeliła tej bramki.... może pożegnalibyśmy się nie tylko z Kubą ale też z Radosławem...

Remis z najsłabszą drużyną w lidze... Brawo Radosław!
Odpowiedz cytując