Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 05.08.2023, 18:41
Sobilewski dzis zrobił bardzo źle dla klubu.... Jesteśmy na zakręcie, potrzebiwaliśmy wygranej przy 30k ludzi... Dostaliśmy w zamian typowy mecz Sobolewskiego...

- Kupa w majtkach w obronie - ale wedlug trenera bronim dobrze !
- SFG bramki padaly padaja i beda padać - ile mielismy roznych? Bramki ze stalych to nie my tylko nam !

SOBOLEWSKI WYPIERDALAJ TERAZ
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując