|
Sobilewski dzis zrobił bardzo źle dla klubu.... Jesteśmy na zakręcie, potrzebiwaliśmy wygranej przy 30k ludzi... Dostaliśmy w zamian typowy mecz Sobolewskiego...
- Kupa w majtkach w obronie - ale wedlug trenera bronim dobrze !
- SFG bramki padaly padaja i beda padać - ile mielismy roznych? Bramki ze stalych to nie my tylko nam !
SOBOLEWSKI WYPIERDALAJ TERAZ
Malinowy król malowanych róż
|