|
Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Ciężko określić inaczej obecną grę Wisły i to co wyprawia Sobolewski w taktyce i swoimi zmianami.
A jak patrzę na to co wyprawia Gogół, który na razie kompletnie nie umie grać dobrze do przodu, to aż ciśnie się pytanie: po co kogoś takiego sprowadzają? W tym wypadku już lepiej byłoby naprawdę włączyć do kadry jakiegokolwiek juniorka za akademii: poziom podobny. I oczywiście w tak ważnym meczu i przy tak niedobrym wyniku Sobolewski wpuszcza chłopaka na głęboką wodę, dobijając naszą drugą linię.
Ostatnio edytowane przez Markus : 05.08.2023 o godz. 18:40.
|