|
Oczy krwawią jak się to ogląda. Basha człapie, Duda pojawia się i znika. Alfaro i Goku coś szarpią. Rodado musi mieć ileś sytuacji żeby strzelić. Junca i Villar o klasę słabsi niż rok temu. Taktyki żadnej. Pierdyliard zagrań do boku i wrzutki .... wie do kogo. Kiedy Królewski przejrzy na oczy i wy.......i parodystę?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|