Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 05.08.2023, 17:35
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Wspaniale się obserwuje nasz środek pomocy. Dostojnie drepczący po boisku Basha i rozgrywający spotkanie w równoległym wszechświecie Duda, który jest całkowicie poza grą i właściwie nie wiem co tu ....a robi.
Jak to co robi? Wypełnia przepis o obecności młodzieżowca. I tyle. Środek pola w konstrukcji dramatyczne wygląda u nas na ten moment. W destrukcji zresztą też. Oczywiście trenerski geniusz Sobolewski dodatkowo skrępował sobie ręce i ograniczył pole manewru, biorąc na ławkę tylko wracającego po kontuzji Sapałę. Nowy Carbo musi przez parę dni najpierw pozwiedzać sobie Kraków? Skoro nie mógł jeszcze grać, nie mogli poczekać z pożegnaniem Tachiego do przyszłego tygodnia?

Co kolejka to u nas jakiś kabaret.
Ostatnio edytowane przez Markus : 05.08.2023 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując