Kurz napisał(a):

|
Wspaniale się obserwuje nasz środek pomocy. Dostojnie drepczący po boisku Basha i rozgrywający spotkanie w równoległym wszechświecie Duda, który jest całkowicie poza grą i właściwie nie wiem co tu ....a robi.
|
Jak to co robi?

Wypełnia przepis o obecności młodzieżowca. I tyle. Środek pola w konstrukcji dramatyczne wygląda u nas na ten moment. W destrukcji zresztą też. Oczywiście trenerski geniusz Sobolewski dodatkowo skrępował sobie ręce i ograniczył pole manewru, biorąc na ławkę tylko wracającego po kontuzji Sapałę. Nowy Carbo musi przez parę dni najpierw pozwiedzać sobie Kraków? Skoro nie mógł jeszcze grać, nie mogli poczekać z pożegnaniem Tachiego do przyszłego tygodnia?
Co kolejka to u nas jakiś kabaret.
